DERELİ: MERSİN’İ BİR DAHA KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜMÜZ YOK. KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK, KAZANACAĞIZ

Yerel seçim çalışmalarına aylar önce başlayarak dikkat çeken CHP Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan A. Adayı Selçuk Dereli temaslarını sürdürüyor.

CHP’de Mersin için öne çıkan isim olan Dereli, yeni il yönetimini ziyaret etti. CHP Mersin İl Başkanlığında İl Başkanı Adil Aktay ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Dereli, il yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK BİR KENT YARATACAĞIZ”

CHP Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan A. Adayı Dereli, Mersin’de büyüyen, okuyan ve yaşayan biri olarak sorunları çok iyi bildiğini belirterek şunları söyledi:

“Sorunların en kısa sürede çözümü için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İl ve ilçe örgütlerimizle, kentimizin tüm bileşenleriyle birlikte ortaklaşarak, beraber karar alarak Türkiye’ye örnek olacak başarılara imza atacağız. Mersin, dünya kenti olacak.”

 “KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK, KAZANACAĞIZ”

Yerel seçimlerin Türkiye için önemine vurgu yapan Selçuk Dereli yaptığı açıklamada “Mersin’i bir daha kaybetmeye tahammülümüz yok. Kazanmak için yola çıktık, kazanacağız. Mersin CHP’nin kalesidir, böyle kalmaya da devam edecek. Mersin’i dünya kenti yapmak için ekibimizi kurduk ve göreve talip olduk. Herkesin içi rahat olsun, Mersin’i partimize ve halkımıza kazandıracağız.” dedi. (Mersin Times)