İhsan Gültekin Mezitlileri ziyaret ediyor

Kurum, kuruluş ve işletmelere özel ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor. STK temsilcilerini de ziyaret ederek Mezitli hakkında istişarede bulunan Gültekin, 2019 yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

2019 seçimlerinin zorlu geçeceği vurgusunu yapan Gültekin, “2019 yerel seçimleri öncesinde Mezitli İlçe Teşkilatımız ile birlikte yoğun bir çalışma içerisine girdik. Seçim dönemleri her parti için yoğun ve zorlu geçen bir süreçtir. Bizler AK Parti olarak davamıza sahip çıkmak adına her türlü zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Mezitli’de her insanın kalbine dokunmaya çalışıyoruz. Bütün esnaf kardeşlerimizi ve bütün vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek güzel bir Mezitli için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Birçok kurum ve STK temsilcileri ile bir araya gelerek Mezitlimiz hakkında temsilcilerimiz ile birlikte hasbihal ederek istişarelerde bulunuyoruz. Mezitlimize değer katmak için var gücümüzle tüm kalplere dokunmaya devam edeceğiz” dedi.

Hükümetin çalışmaları kapsamında Mersin’e yapılan yatırımları göz önünde bulundurarak Mezitli bölgesine de ciddi yatırımlar yapıldığını ifade eden Gültekin, Mezitli’nin AK belediyecilik ile tanışma zamanının geldiğini söyledi. Gültekin,  “Mezitlimiz büyüyen ve gelişen Mersinimizin en değerli bölgelerinden biridir. Aynı zamanda Merkez ilçe olması itibari ile Mersin’in gelişmesinde ön plana çıkıyor. Hükümetimizin Mersin ve Mezitli için yaptığı yatırımlar kentimize değer katan yatırımlardır. Bu henüz buz dağının görünen kısmı, AK belediyecilik Mezitli’deki bütün sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalara imza atacaktır. Bizler de halkımızı bu belediyecilik anlayışı ile tanıştırmak için kolları sıvadık” dedi.(Mersin Times)