ÖZMEN: EĞİTİMLİ BİREYLER DAHA NİTELİKLİ ÜRETİMLER YAPAR

Eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde öğrencilere başarılar dileyen Özmen Global A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Özmen , “Yeni eğitim-öğretim döneminde ülkemizin geleceği olan bütün öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Özmen Global A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Özmen, eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı. Özmen, “Eğitim, gerek ülkemizin geleceği gerekse de sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi için son derece önemlidir. Düzgün eğitim alan bireyler hem düşünce, hem de teknik anlamda daha nitelikli üretimler yapar. Bu yüzden eğitim, iş dünyası ve yarınlarımız için son derece önemli bir konudur” dedi.

Eğitime engel değil, destek olunması gerektiğini söyleyen Özmen, “Eğitim kurumlarının her türlü eksik ve taleplerinde yanlarında olmak lazım. Okullarımızdan da sürekli başarı haberlerini duymayı ümit ediyoruz. Bu vesile ile yeni eğitim-öğretim döneminde ülkemizin geleceği olan bütün öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. (Mersin Times)