Dr.Demirsoy okurlarıyla buluştu

Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Oğuz Demirsoy, CNR Mersin Kitap Fuarı’nda düzenlenen imza gününde okurlarıyla bir araya geldi. Okurlarıyla sohbet eden Demirsoy ‘Mucize İçinizde’ adlı kitabını okurları için imzaladı.

Bu yıl 3’ncüsü düzenlenen CNR Mersin Kitap Fuarı’nda yazarlar, okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Oğuz Demirsoy Dr. Oğuz Demirsoy da Fuar’da 1 numaralı salonda, Yörüksüt firmasının destekleriyle yazdığı ‘Mucize İçinizde’ adlı kitabının imza gününde, okurlarıyla buluştu.

Kanguru yayınları standında olan imza gününe yoğun ilgi vardı. Kitabını, insanların kendi kendilerinin danışanı olabileceğini anlatmak için yazdığını belirten Demirsoy, “Bu kitabı, hızlıca bir okuyup geçerseniz, bir miktar teorik bilgi edinirsiniz ve kavramsal sohbet dışında hiçbir işe yaramaz. Ya da tam tersini yapıp, bu kitap içeriğini benden yüz yüze koçluk alıyormuş gibi ciddiye alabilir ve kendinizi bir danışan olarak görebilirsiniz. Çünkü, burada farkındalık yaratmak, derin sorgulama ve dönüşümsel eyleme yöneltme hep ön planda tutulmuştur” dedi.

Demirsoy, kitaplarını tek tek imzalayarak, okurlarıyla fotoğraf çektirdi. (Mersin Times)