Otomotiv Güz Şenliği renkli etkinliklerle gerçekleştiriliyor

Mersin Yetkili Otomotiv Satıcıları Derneği (MODER) tarafından düzenlenen 9. Otomotiv Güz Şenliği renkli etkinliklerle gerçekleştiriliyor.

MODER 9. Otomotiv Güz Şenliği, birbirinden cazip kampanyalar ve indirim fırsatlarıyla başladı. Şenliğin açılışında konuşma yapan MODER Yönetim Kurulu Başkanı Vahdettin Kılıç, derneğin kente önemli fiziki yatırımlar yatığını belirterek, şenliğin de kent ekonomisini hareketlendirme amacında olduğunu söyledi.

1-5 Kasım tarihleri arasında, MODER Üyesi 14 yetkili satıcı ve 18 markanın son model araçlarının, 5 gün boyunca ziyaretçilerine açık olacağını kaydeden Kılıç, “Şenliğin ekonomiye katkısı olduğu kadar, ziyaretçilerimize son model araçları yakından görme imkanı sunacağız. Gösteriler, konserler ve sahne gösterileri düzenleyerek, ziyaretçilerimize ve çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacağız” dedi.

Etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Forum Mersin’in 10. yılını da kutlayan Kılıç, “MODER olarak kuruluşumuzdan bu yana, işbirliği içerisinde olduğumuz başta Forum Mersin Müdürü Sayın Adem Erol ve yönetimine, organizasyonda emeği geçen Daraba Ajans Başkanı Cezmi Yılmaz ve ekibine, şenliğe sponsor olan Koç Finansman’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MODER Yönetim Kurulu Başkanı Vahdettin Kılıç ve üyeler, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ile birlikte katılımcı firmaların stantlarını gezdi.

Etkinlik, Otomobil Parçalarıyla Perküsyon ve Kibrit Kutusu konseri ile devam etti.

MODER 9. Otomotiv Güz Şenliği, birbirinden özel kampanyalar ve renkli etkinliklerle devam ediyor.(Mersin Times)