“Ülkemizin ortak değeri olan Cumhuriyet’e sahip çıkmalıyız”

Yörüksüt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir açıklama yaparak, “Ülkemiz coğrafyasında yaşayan tüm insanların ortak değeri olan Cumhuriyet’e sahip çıkmalıyız” dedi.

Yörüksüt ailesi olarak 25 yıldır Cumhuriyet ve Cumhuriyetin değerlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ramazan Öz, “Yörüksüt olarak Cumhuriyetimizin 94’üncü kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutluyoruz. 25 yıldır Cumhuriyetimizle beraber büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler özelde Mersin başta olmak üzere ülkemize katma değer sağlamak için gecemizi gündüzümüze kattık. Bundan sonra da aynı özveriyle ve her zaman çıtayı yükselterek hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“ÇANAKLE RUHUYLA CUMHURİYETİ YAŞATALIM”

Firma olarak çeyrek asırdır Cumhuriyetin değerleriyle büyüdüklerini kaydeden Öz, açıklamasına şu şekilde devam etti: “Ülkemiz coğrafyasında yaşayan tüm insanların ortak değeri olan Cumhuriyet’e sahip çıkmalıyız. Çanakkale ruhunu sonsuza kadar yaşatarak birlik ve beraberliğimizi korumamız dileklerimizle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” (Mersin Times)