İçelspor’un başarısını değerlendiren As Başkan Özmen, “Uyum her zaman başarı getirir”

İçelspor kendi aralarında sergiledikleri uyumlu performans ile, rakibi Kuvayi Milliye sporu evinde 3-0 mağlup ederek,  3 puan daha hanesine yazdı. As Başkan Şeref Özmen, gösterdikleri başarılı performanslarından ötürü futbolcuları kutladı.

İçelspor, Süper amatör ligin 4. haftasında, kendi sahasında Kuvayi Milliye sporu konuk etti. Lige şampiyonluk sloganı ile başlayan İçelspor, ligin deneyimli takımı Kuvayi Milliye takımını 3-0 yenerek maçı bitirdi.  Maçın ilk yarısını 1-0 önde kapatan siyah beyazlılar, genç bir kadro ile mücadele eden rakibine ikinci yarıda da 2 gol atmayı başararak, maçtan  3-0 lık skorla ayrıldı. Sezonun başlaması ile birlikte müthiş performans sergileyen İçelspor aldığı bu galibiyetle 4. hafta sonunda da liderlik koltuğunu elden bırakmadı.

Gösterdiği başarılı performansı ile Mersin’li futbolseverlerin takdirini toplayan İçelspor, önümüzdeki haftada Mersin Yolspor ile mücadele edecek.

İçelspor’un başarılı performansını değerlendiren As Başkan Şeref Özmen, oyuncuların uyumlu ve stratejik mücadeleleri başarı getirdiğini söyledi. Özmen,  “Demek ki uyumlu oynamasının mükâfatı başarıdır. Bu günkü karşılaşmada oyuncularımız,  müthiş bir performans sergilediler. Futbolcularımızı kutluyorum” dedi. (Mersin Times)