BİNİCİ GROUP AUTO ‘GÜVEN’ İLE BÜYÜYOR

Mersin’de yıllardır Otomotiv Sektöründe hizmet veren Binici Group Auto Yönetim Kurulu Başkanı Melik Binici, yaşanan ekonomik krizi öz sermayeleri sayesin-de atlattıklarını söyledi.

Mersin’e çeşitli sektörlerde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet ettiklerini belirten Binici Group Auto Yönetim Kurulu Başkanı Melik Binici gazetemiz Mersin Times’a önemli açıklamalarda bulundu.
Otomobil sektörüne 2010 yılında girdiklerini ancak öncesinde başka sektörlerde hizmet verdiklerini belirten Binici, “20 yılı aşkın bir süredir şehrimiz Mersin’de çeşitli sektörlerde hizmet vermekteyiz. 2010 yılında ciddi bir yatırım gerçekleştirerek Binici Group Auto yatırımı gerçekleştirdik. İşletmemiz aile şirketi olarak kuruldu. Aile bireylerinin yanı sıra yaklaşık 20 kişiye istihdam oluşturduk. Gerek aile bireyleri, gerek çalışanlarımız ve özellikler müşterilerimiz ile kocaman bir aile olduk” dedi.
Kuruluşlarından itibaren kurumsal hareket ettiklerini vurgulayan Melik Binici,otomobil sektöründe müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya odaklandıklarını söyledi.
Binici Group Aout olarak satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçlerinde verimli çalışmayı ve güveni esas aldıklarını kaydeden Binici, “Hem satış hem de alımlarda müşterilerimize Binici Group Auto garantisi veriyoruz. Sattığımız tüm araçların ve verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz. Müşteri memnuniyeti ve sürekliliği beraberinde güveni oluşturuyor. Tüm müşterilerimiz ile bu güven duygusunu oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Şahsınıza, firmanıza güven duyan müşteri aynı zamanda size yeni müşterilerin kapısını da aralar. Büyümemizin en önemli nedenlerinde biri de müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyetlerini paylaştıkları dostlarının da bize geldiğinden anlıyoruz” şeklinde konuştu.
‘Öldürmeyen kriz sizi güçlü yapar’
Müşterilerinin otomobil konusunda tüm beklentilerini karşılayabilmek için bireye, dürüstlüğe ve bütünlüğe saygı anlayışı çerçevesinde hareket ettiklerini söyleyen Binici, “Piyasada her sektörde olduğu gibi otomobil sektöründe de kriz yaşanıyor. Krizi öz sermayemiz ile atlattık. Öldürmeyen her kriz daha güçlü olarak piyasaya çıkmanızı beraberinde getirir. Binici Group Auto olarak Türkiye’de ve dünyada tanınan ve bilinen birçok marka otomobili satıyoruz. Biz marka satıyoruz. Bu anlamda kurumsal işbirliğimiz mevcut. Binici Group Auto olarak sonuna kadar kurumsal hareket edeceğiz ve kurumsal ilkelerimizden taviz vermeyeceğiz.” (mersin times)