Birlik Vakfı’ndan Vali Ali İhsan Su’ya Ziyaret

Birlik Vakfı’nın kurucularından Hüseyin Coşkun, beraberinde Mersin Şubesi Başkanı Murat Harun Baştürk ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Vali Ali İhsan Su’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sahil Valilik Makamı’nda gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada ilk olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Su, kurulduğu tarih olan 1985 yılından bu yana vakfın gerek eğitim alanında ve gerekse kültürel anlamda başarılı çalışmalar yürüttüğünü ifade ederek, Coşkun ve Baştürk’ün nezdinde tüm vakıf yönetimine ve üyelerine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
Vakıf olarak asıl amaçlarının, geleceğin teminatı olan gençleri millî, ahlâkî, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak üzere etkinlik ve faaliyetler gerçekleştirmek olduğunu ifade eden Birlik Vakfı Kurucularından Coşkun ve Mersin Şubesi Başkanı Baştürk ise, göstermiş olduğu nezaketten ötürü Vali Su’ya şükranlarını sunarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyaret, Vali Su’nun vakfın yürüttüğü faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi almasının ardından bir süre yapılan sohbetle sona erdi. (mersin times)