Ana Sayfa / Genel / Yazar-şair Okay’dan yeni kitap: Arkası yarın-Bir ayrılık

Yazar-şair Okay’dan yeni kitap: Arkası yarın-Bir ayrılık

Yazar-şair Adil Okay, yeni kitabı “Arkası yarın-Bir ayrılık” adlı kitabını düzenlediği imza gününde okuyucularına tanıttı.

Şair-yazar ve aktivist Adil Okay, okuyucuya farklı bir tat sunan, yalın üslubuyla kaleme aldığı yeni kitabı “Arkası Yarın – Bir Ayrılık Hikayesi” adlı anlatı romanını yayınladı. Mersin’de, Kafka Kitap Evi’nde yeni kitabını tanıtan Okay, okuyucuları için imza günü düzenledi. İmza gününe, Mersin’in tanınmış aydın, yazar ve sanatçı çevrelerinin yanı sıra sendika ve sivil toplum örgütü temsilcileri de katıldı.

Okuyucularıyla güzel anlar yaşayan ve hoş sohbetlerde bulunan Okay, kitabı hakkında, “Okurken çok sarsılacaksınız. Bu romanda bazı tabuları yıktığımı düşünüyorum” dedi. (dihaber)

Haberi PaylaşınShare on Facebook6Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this pageShare on Google+0Share on LinkedIn0Digg thisShare on Yummly0Pin on Pinterest0

Hakkında mersintimes

Tekrar kontrol edin

İpotekli konut satışında artış

TÜİK’in açıkladığı Nisan 2017 konut satış istatistiklerine göre, ipotekli konut satışları arttı normal konut satışları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir